facebook | twitter

Контора

Шановні вболівальники та вболівальниці!

Сайт ukrainefootball.net анонсує відкриття нового унікального проекту, аналогів якому в Україні немає – «Ufbet»!

«UFbet» – це букмекерська ліга, гра в якій проходитиме на віртуальні гроші – монболи. Якщо ви любите футбол і знаєтеся на ньому, але боїтеся грати на гроші, то наш новий проект створений спеціально для вас.

Кожному учаснику при вступі в гру видаватиметься певна кількість монболів на цілий турнір, якими він має право розпоряджатися як завгодно. «UFbet» пропонуватиме величезну кількість матчів щодня. Ви матимете можливість ставити на різні види результатів: рахунок матчу, тотал більше (мінімум три голи), тотал менше (максимум два голи), чи буде пенальті, чи буде видалення, і, звичайно, на будь-який результат матчу, а також на такі результати, як 1Х, 12 та 2Х, та рахунок матчу.

Також є можливість робити експрес-ставки. Найкращі 15 гравців із набраних монболів після закінчення турніру будуть нагороджені цінними подарунками. Якщо раніше ви реєструвалися на нашому сайті –ukrainefootball.net, то Вам більше не варто реєструвати обліковий запис, можна просто використовувати ті самі дані.

Про все, що стосується проекту, можете писати нам на конференцію на http://www.ukrainefootball.net/conference/9 або на нашу пошту admin@ufbet.net.


З повагою команда ukraineFootball.net, UFbet.net та телеграм канал Ібрагімобіч.